parallax background
2019-2020 (Έναρξη μαθημάτων Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2019)

Πρόγραμμα

Όλων των δραστηριοτήτων για El Abrazo & El Abracito

Τα μαθήματα του Σαββάτου ξεκινάνε από το πρώτο Σάββατο του Οκτωβρίου.

Το Πρόγραμμα ανά κατηγορία Μαθημάτων (Έναρξη 9/9)


ΑΡΧΑΡΙΟ

Δευτέρα
19:00 – 20:15 (II)
20:00 – 21:15 (I)
Τετάρτη
20:00 – 21:15 (I)
Παρασκευή
19:30 – 20:45 (II)
Σάββατο
16:00 – 17:15 (III)

TANGO 2

Δευτέρα
20:15 – 21:30 (I)
21:30 - 23:00 (II)
Τετάρτη
20:15 – 21:30 (I)

TANGO 3

Τρίτη
19:00 – 20:15
Πέμπτη
19:30 – 21:00

TANGO 4

Τρίτη
21:15 – 22:45 (I)
Τετάρτη
21:30 – 23:00 (II)
Πέμπτη
21:00 – 22:30 (I)

TANGO 5

Δευτέρα
21:30 – 22:45

FANTASIA I

Τρίτη
20:15 – 21:15

FANTASIA II

Τετάρτη
21:30 – 22:45

ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Παρασκευή (Βάσια)
21:00 – 22:00
Σάββατο (Μαρίνα)
15:00 – 16:00

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

Παρασκευή (Gabriel)
21:00 – 22:00

PRACTICA ASISTIDA

Παρασκευή
22:00 – 00:00

ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΒΗΜΑΤΩΝ

Κυριακή
18:00 – 19:00

MILONGA

Κυριακή
19:00 – 23:00

Επεξήγηση κατηγοριών μαθημάτων

Οι αναφερόμενοι χρόνοι εμπειρίας είναι ενδεικτικοί και η συμμετοχή σας σε οποιδήποτε τμήμα, πέραν των αρχαρίων, γίνεται μετά το πρώτο σας δοκιμαστικό μάθημα κατ όπιν συνεννόησης με τους δασκάλους.

  • TANGO 2 - Μεσαίο Τμήμα (3 μήνες - 1,5 χρόνο εμπειρίας)
  • TANGO 3 - Μεσαίο Τμήμα (1,5 χρόνο - 3 χρόνια εμπειρίας)
  • TANGO 4 - Προχωρημένο Τμήμα (πάνω από 3 χρόνια εμπειρίας)
  • TANGO 5 - Προχωρημένο Τμήμα (κατ' όπιν συνεννόησης)
  • Fantasia I & II - Show - Χορογραφίες

Το Τακτικό Πρόγραμμα Μαθημάτων Ξεκινά Από 9/9

El Abrazo

ΔΕΥΤΕΡΑΤΡΙΤΗΤΕΤΑΡΤΗΠΕΜΠΤΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΡΧΑΡΙΟ (II)
19:00 – 20:15
TANGO 3
19:00 – 20:15
ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Μαρίνα)
15:00 – 16:00
ΑΡΧΑΡΙΟ (I)
20:00 – 21:15
FANTASIA I
20:15 – 21:15
ΑΡΧΑΡΙΟ (I)
20:00 - 21:15
TANGO 3
19:30 – 21:00
ΑΡΧΑΡΙΟ (II)
19:30 – 20:45
ΑΡΧΑΡΙΟ (III)
16:00 – 17:15
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΒΗΜΑΤΩΝ
18:00 – 19:00
TANGO 2 (I)
20:15 – 21:30
TANGO 4 (I)
21:15 – 22:45
TANGO 2 (I)
20:15 – 21:30
TANGO 4 (I)
21:00 – 22:30
ΤΕΧΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Βάσια)
21:00 – 22:00
MILONGA
19:00 – 23:00
TANGO 5
21:30 – 22:45
FANTASIA II
21:30 – 22:45
ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (Gabriel)
21:00 – 22:00
TANGO 2 (II)
21:30 – 23:00
TANGO 4 (II)
21:30 – 23:00
PRACTICA ASISTIDA
22:00 – 00:00

El Abracito

ΔΕΥΤΕΡΑΤΡΙΤΗΤΕΤΑΡΤΗΠΕΜΠΤΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΗ
YOGA
19:00 - 20:30
STRETCHING
19:30 - 20:30
STRETCHING
20:00 - 21:00
YOGA
19:00 - 20:30
SALSA - BACHATA
13:00 - 14:00
SALSA - BACHATA
20:30 - 21:30